PiS ostrzega. Nadejdzie dzień oraz czas rozliczeń.

Kaczyński wsadzi Tuska do więzienia

Sytuacja kraju jest dramatyczna. Tusk obłożył Polaków gigantycznym długiem, jego cicha przychylność pozwoliła rozróść się skorumpowanym mafiom urzędniczym , które opanowały przestrzeń publiczna . Wspieranie przez Tuska nepotyzmu , kumoterstwa i bezhołowia pasożytniczej klasy urzędniczej pozwoliło obciążyć społeczeństwo polskie ponad stoma tysiącami nowych urzędników , nowych pasożytów.

Polska jęczy pod ciężarem utrzymania 660 tysięcy urzędników .Co najmniej cztery miliony Polaków uciekło spod bandyckiego systemu podatkowego III RP . Dług Tuska dodany do poprzedniego zadłużenia i piramida odsetek przekształciły Polaków w chłopstwo pańszczyźniane pracujących w pocie czoła pod batem ekonomów .

Oligarchia rozkrada na żywca dziesiątki miliardów złotych , bo do tego służą najdroższe na świecie drogi , mosty, stadiony . Jedne z najdroższych na świecie leków . Za chwile będziemy najdroższą na świeci energię , najwyższy i najbardziej restrykcyjny podatek kataralny . Wyludnienie Polski , nędza zataczająca coraz szersze kręgi.

Jednak to co widzimy to dopiero początek .

Orłowski przewiduje 10, 15 procentową inflacje. Ale wartość inflacji może sięgnąć o wiele wyżej . Spadek ratingu Polski i spadek wartości złotówki dramatycznie podniesie zadłużenie i koszty odsetek płaconych od długów III RP. Tak wysoka inflacja to znak załamania gospodarczego , bo przy takiej inflacji gospodarka, przedsiębiorcy nie mogą normalnie działać . Inflacja , załamanie gospodarcze plus podatek katastralny oznacza wywłaszczanie milionów Polaków z ich majątku.

Czy Tuska, Kopacz i innych rządowych polityków będzie można wsadzić do więzienia?

Zgodnie z art. 129 obowiązującego Kodeksu Karnego kto będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Są przesłanki ku temu, aby sądzić, że Donalda Tuska, Ewę Kopacz i innych rządowych polityków będzie można pociągnąć do odpowiedzialności karnej stosując powyższy artykuł kodeksu karnego.

Ewa Kopacz, Donald Tusk jak i inni platformiani politycy, którzy w ciągu ostatnich 8 lat posiadali upoważnienie do występowania na arenie międzynarodowej w imieniu naszego kraju, wielokrotnie podejmowali decyzję, które mogą być traktowane jako wywołujące szkodę Polsce i Polakom. Do takich zaliczyłbym na przykład zgodę na umorzenie kontrolowanej przez rosyjski rząd spółce Gazprom długu za przesył gazu na zachód Europy (ok. 1,2 mld zł), akceptację warunków zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego, czy przyjęcie regulacji zmuszających nas do przyjęcia islamskich imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Każda z tych decyzji była szkodliwa dla interesów naszego kraju. Każda z nich spełnia – w mojej opinii – przesłanki opisane w art. 129 Kodeksu Karnego (“kto będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej…”).

Jak widać istnieje zatem podstawa prawna do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej obecnej ekipy rządowej. Wystarczy tylko odpowiednio udowodnić, że w wyniku działalności ww. osób Polska rzeczywiście poniosła szkodę (co wydaje mi się banalnie proste, szczególnie w przypadku nieracjonalnego umorzenia długu wobec Gazpromu czy przyjęcia regulacji dot. pakietu klimatycznego) i złożyć stosowne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury.