Nowiuteńkie Porsche z salonu za subskrypcję aż 11 tyś. zł miesięcznie.

Niemiecki producent samochodów testuje ciekawy program dla klientów od dwóch lat, w którym można jeździć innym Porsche każdego dnia lub tygodnia. Biorąc pod uwagę pozytywne wyniki testów w Atlancie w Ameryce, usługa zostanie rozszerzona na inne miasta i stany.

Chociaż jest to europejski producent samochodów, projekt będzie na razie działał tylko w czterech innych miastach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Istnieją dwie opcje członkostwa. Pierwszy z nich nosi nazwę „Paszport Porsche” i kosztuje 3100 USD miesięcznie (około 11 tyś. zł). Oferuje nieograniczony wynajem pojazdów marki. Drugi nazywa się „Porsche Drive”. Zaczyna się od 269 USD (około 250 USD) i liczy na czterogodzinny wynajem samochodu.
Usługą można wygodnie zarządzać tylko przez telefon i oferuje świetną opcję dla tych, którzy chcą prowadzić zwykły samochód Porsche, ale nie muszą posiadać go bezpośrednio i wolą wypróbować więcej modeli w podróży. Wynika to z faktu, że klienci szukają większej elastyczności.
W Atlancie dostępnych było około dwudziestu aktualnych modeli Porsche, które członkowie Porsche Passport mogli pożyczać bez ograniczeń i codziennie zmieniać na inny model. Po złożeniu zamówienia przez aplikację samochód jest dostarczany, a następnie transportowany z preferowanej lokalizacji klienta. Czy chciałbyś mieć dostęp do tej usługi także u nas?