Gwałt na 18-letniej Polce w Londynie. Policja udostępniła nagranie z monitoringu.

Zaproponował POMOC – później ZGWAŁCIŁ!

Policja Metropolitalna upubliczniła film z kamer monitoringu, na którym widać napaść seksualną na 18-letnią kobietę. Sprawca gwałtu – żonaty pracownik korporacji wyszedł za ofiarą z klubu, w którym oboje się bawili. Widząc, że jest pijana, zaproponował jej pomoc. W pewnym momencie zaciągnął ją jednak w ciemną alejkę i zgwałcił.

NAGRANIE Z MONITORINGU ZOBACZYSZ TUTAJ

Do tego przerażającego ataku doszło w marcu w centrum Londynu. Zgwałcona nastolatka wybrała się do klubu ze znajomymi, by świętować urodziny kuzynki. W loży dla VIP-ów studentki spotkały grupę mężczyzn, którzy stawiali im drinki i prawili komplementy. Jak tłumaczyła zapłakana w sądzie – nie chciała jednak uprawiać z nikim seksu ponieważ miała okres i była bardzo pijana. Dodała, że nieczęsto zdarza jej się pić alkohol dlatego bardzo szybko się upiła.
Gdy obsługa zobaczyła jak się zatacza, kazano jej wyjść. Dziewczyna bezskutecznie próbowała dostać się do środka, aż w końcu postanowiła pójść do domu. Moment ten zauważył kręcący się przed wejściem Sanjay Naker. 28-latek początkowo sprawiał wrażenie kogoś, kto chce pomóc pijanej imprezowiczce. Wziął nastolatkę „na barana”, ale bardzo szybko skręcił w ciemną uliczkę, gdzie zrzucił dziewczynę na ziemię i przystąpił do ataku